Denc Studio architecten -en studiebureau

WEDSTRIJDEN / AWARDS

 

2017 laureaat (in team) kandidatuur/wedstrijd SUIKERFABRIEK VEURNE; 
2017 derde plaats (in team) kandidatuur/wedstrijd STADSGASSITE DEINZE;

2016 laureaat (in team) kandidatuur/wedstrijd AVIJL UKKEL;
2016 laureaat (in team) kandidatuur/wedstrijd CATHARINA STABROEK;
2016 tweede plaats kandidatuur/wedstrijd nieuwbouw sociale woningen BOVENDONCK;
2016 laureaat (in team) kandidatuur/wedstrijd (Open Oproep Vlaamse Bouwmeester) LAAR ZWIJNDRECHT;
2016 laureaat kandidatuur/wedstrijd tot opname architectenpool WINVORM;
2016 laureaat (in team) kandidatuur/wedstrijd sociale woningen HERRY DEURNE;
2016 laureaat (in team) kandidatuur/wedstrijd masterplan (Open Oproep Vlaamse Bouwmeester) DE WERVE HOEF WIJNEGEM; 

2015 laureaat kandidatuur/wedstrijd tot opname architectenpool HOEDHAAR LOKEREN
2015 laureaat (in team) kandidatuur/wedstrijd COMPLEX 18 verbouwing middelhoogbouw sociale huisvesting BRUSSEL
2015 laureaat (in team) kandidatuur/wedstrijd COMPLEX 21 verbouwing middelhoogbouw sociale huisvesting BRUSSEL
2015 3e plaats kandidatuur/wedstrijd (in team) CADIXA5 ANTWERPEN
2015 laureaat kandidatuur/wedstrijd nieuwbouw sociale woningen CLEMENTINE DENDERMONDE
2015 laureaat (in team) kandidatuur/wedstrijd GECCO COHOUSING GENTBRUGGE
2015 3e plaats kandidatuur/wedstrijd (in team) "FABIOLALAAN" GENT;
2015 2e plaats kandidatuur/wedstrijd (in team) PPS herbestemming voormalige zwembadsite + schoolgebouwen VTI BERINGEN
2015 laureaat (in team) kandidatuur/wedstrijd nieuwbouw sociale woningen VTS SINT-NIKLAAS
2015 laureaat kandidatuur/wedstrijd DUBO-toonpunt VEURNE

2014 laureaat (in team) “studieopdracht AA GENT OUD”
2014 derde plaats (in team) kandidatuurstelling masterplan WOLSPINNERIJ ZULTE
2014 laureaat (in team) "projectzone1" ecologische stadsuitbreiding DE VLOEI IEPER
2014 laureaat (in team) "projectzone2" ecologische stadsuitbreiding DE VLOEI IEPER
2014 tweede plaats (in team) 2e ronde architectuurwedstrijd mbt 38 sociale woongelegenheden TROS VORST
2014 laureaat (in team) kandidatuurstelling laag-energetische, CO2-neutrale wijk LANGE MUNTE KORTRIJK
2014 laureaat architectuurwedstrijd privé-ontwikkeling Sint-Niklaas
2014 laureaat (in team) PPS "OUDE DOKKEN - WONEN AAN DE SCHIPPERSKAAI" GENT

2013 laureaat "Belgische prijs voor Architectuur & Energie 2013": categorie eengezinswoning: project 0315 A PUTMAN
2013 laureaat VIESMANN-prijs "beste toepassing warmtepomp 2013": project 0313 A TERMOTE
2013 geselecteerd voor ARCHITECTENPOOL WINVORM
2013 laureaat (in team) architectuurwedstrijd VTS SINT-NIKLAAS
2013 geselecteerd (in team) 2e wedstrijdronde KINDERDAGVERBLIJF KOEKELBERG
2013 nominatie "Belgische prijs voor Architectuur & Energie 2013": categorie eengezinswoning: project 0373 A WIJNENDALE
2013 nominatie "Belgische prijs voor Architectuur & Energie 2013": categorie kantoor: project 0313 A TERMOTE
2013 geselecteerd (in team) 2e wedstrijdronde project "FALCONRUI" ANTWERPEN
2013 geselecteerd (in team) 2e wedstrijdronde project "FABIOLA" GENT
2013 laureaat architectuurwedstrijd "2012/34 ROOIGEMlaan" GENT
2013 laureaat JO CREPAIN AWARD voor "meest beloftevolle startende architectenkantoor"
2013 laureaat (in team) architectuurwedstrijd kandidatuurstelling "COHOUSING WAASLAND" SINT-NIKLAAS

2012 laureaat kandidatuurstelling cohousing Dilbeek
2012 laureaat (in team) wedstrijd kandidatuurstelling "LIJNMOLENSTRAAT Sint-Amandsberg"
2012 finalist "THE BLUE HOUSE" wedstrijd voor "duurzaam en betaalbaar bouwen" 
2012 eerste plaats (in team "DOK9000/SCHIPPERSKAAI") 1e wedstrijdronde project "OUDE DOKKEN - WONEN AAN DE SCHIPPERSKAAI" GENT. Masterplan by OMA
2012 laureaat LIKE-award publieksprijs BBB: project 0256 A VLIERBEEKHOEVE

2011 genomineerd voor de "Belgische prijs voor Architectuur & Energie 2011"
2011 laureaat "Award Duurzame Woning 2011 DUBO-Limburg"
2011 geselecteerd voor PLEA Award 2011 "Architecture and Sustainable Development"

2010 eervolle vermelding BIS-architectuurwedstrijd
2010 laureaat prijsvraag ‘voorontwerp van een rijwoning, kavelproject Gent’ AGSOB GENT

2008 laureaat prijsvraag ‘voorontwerp van een rijwoning, kavelproject Gent’ AGSOB GENT

2007 laureaat architectuurprijs 2007 van de Oost-Vlaamse provinciale Raad van de Orde van Architecten

2006 nominatie Staalbouwwedstrijd 2006

2005 laureaat wedstrijdontwerp ‘herbestemming Oude Vismijn, GENT
2005 laureaat wedstrijdontwerp ‘herbestemming Abbeloos Bloemmolens, Dendermonde’

2004 laureaat ecodomus 2004

2003 (in team) 2de prijs wedstrijdontwerp ’20 appartementen tjolleveld’